Ponuka ubytovania


Dependance Hotela **
Chatky pri Hoteli
Dvojlôžkové28,-
Dvojlôžkové s garážou30,-
+ prístelka10,-
Chatky Koliba
Dvojlôžkové35,-
+ prístelka10,-
6, 8 - miestne (na osobu)15,-

Dependance hotela sa nachádza do 30 m od Hotela Biele Studničky.** Chatky pri hoteli pozostávajú z 8 samostatne stojacích chatiek s vlastným parkovaním.

Každá z chatiek má predsieň a svoje vlastné hygienické zariadenie, pozostavajúce zo sprchového kútu, wc misy, umývadla a zrkadla.Sú vybavené dvomi lôžkami, dvomi nočnými stolíkmi, jednou vešiakovou skriňou s ramienkami, konferenčným stolíkom, wi-fi bezdrôtovým dátovým pripojením a TV-prijímačom. Zariadenie na osobnú hygienu pozostáva zo sprchového kúta, wc misy, umývadla a zrkadla.

Chatky koliba, okrem iného disponujú svojím vlastným posedením pri vonkajšom krbe.

HOTEL **
HOTEL **
Izba dvojlôžková30,-
Apartmán40,-
Kráľovský apartmán50,-
+ prístelka10,-

Izby pre ubytovanie hostí majú predsieň, sú vybavené dvoma pevnými lôžkami, dvoma nočnými stolíkmi, jednou vešiakovou skriňou so zásuvkami a ramienkami, konferenčným stolíkom, wi-fi bezdrôtovým dátovým pripojením a TV-prijímačom. Každá izba má samostatné zariadenie na osobnú hygienu pozostávajúce zo sprchového kúta, wc misy, umývadla a zrkadla. Jednotlivé izby majú samostatný východ na balkón. V izbách apartmánového typu zariadenie na osobnú hygienu pozostáva z vane, sprchového boxu, wc misy, umývadla a zrkadla. Súčasťou izieb je aj sedacia súprava.